Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Beige

280 

Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Beige značky s tradicí a dobrou pověstí Revolution PRO , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Beige stojí u nás 280 Kč.

Katalogové číslo: 5057566199445 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Beige od této přední společnosti Revolution PRO je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Zdokonalte svůj make-up pomocí lisovaného pudru Revolution Pro CC Perfecting. Tento pudr zmatňuje a obsahuje kyselinu hyaluronovou a antioxidanty, aby pokožka zůstala vyživovaná a navíc udrží váš make-up na místě. Další produkty značky Revolution naleznete zde:

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566199445
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující, Matující”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Warm Beige
Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Beige
280