Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Warm Beige

267 

Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Warm Beige od společnosti Revolution PRO , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Warm Beige cenově vychází na 267 Kč.

Katalogové číslo: 5057566199476 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Warm Beige zboží dodává Revolution PRO . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Zdokonalte svůj make-up pomocí lisovaného pudru Revolution Pro CC Perfecting. Tento pudr zmatňuje a obsahuje kyselinu hyaluronovou a antioxidanty, aby pokožka zůstala vyživovaná a navíc udrží váš make-up na místě. Další produkty značky Revolution naleznete zde:

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566199476
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující, Matující”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Warm Beige
Revolution PRO Lisovaný pudr CC Perfecting (Pressed Powder) 5 g Warm Beige
267