Revolution PRO Paletka očních stínů Moments Bewitching 6 x 1,13 g

289 

Revolution PRO Paletka očních stínů Moments Bewitching 6 x 1,13 g od skvělého a známého výrobce Revolution PRO je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Revolution PRO Paletka očních stínů Moments Bewitching 6 x 1,13 g – nyní nakoupíte za 289 Kč.

Katalogové číslo: 5057566410045 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Paletka očních stínů Moments Bewitching 6 x 1,13 g od této přední společnosti Revolution PRO je u nás za výhodnou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Zamilujte si paletku Moments Bewitching, která nabízí 6 vysoce pigmentovaných očních stínů s máslovou konzistencí v zemitých starorůžových odstínech. Díky elegantnímu zlatému obalu s průhledným víčkem tato paletka dokonale obohatí vaši sbírku makeupu a vnese do ní kousek luxusu. Vysoká pigmentace a dlouhá výdrž. Máslová konzistence, která se snadno nanáší a ztrácí. Univerzální odstíny pro každodenní i výrazné líčení.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566410045
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Dlouhotrvající”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Paletky”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Paletka očních stínů Moments Bewitching 6 x 1
Revolution PRO Paletka očních stínů Moments Bewitching 6 x 1,13 g
289