Revolution PRO Podkladová báze pod makeup PRO (Pore Primer) 25 ml

197 

Revolution PRO Podkladová báze pod makeup PRO (Pore Primer) 25 ml od spolehlivého výrobce Revolution PRO je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Revolution PRO Podkladová báze pod makeup PRO (Pore Primer) 25 ml právě nyní za 197 Kč.

Katalogové číslo: 5057566035521 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Podkladová báze pod makeup PRO (Pore Primer) 25 ml od dodavatele s dobrým jménem Revolution PRO lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Podkladová báze pod make-up je optimální pro pro všechny tóny a typy pleti. Lehoučká textura perfektně působí proti pórům. Váš make-up bude vypadat po celý den dokonale, díky vyhlazené pleti, o kterou se postará tato báze.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566035521
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Podkladová báze pod makeup PRO (Pore Primer) 25 ml
Revolution PRO Podkladová báze pod makeup PRO (Pore Primer) 25 ml
197