Revolution PRO Rtěnka New Neutral (Satin Matte Lipstick) 3,2 g Seclusion

176 

Revolution PRO Rtěnka New Neutral (Satin Matte Lipstick) 3,2 g Seclusion od skvělé značky Revolution PRO je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem u nás online. Revolution PRO Rtěnka New Neutral (Satin Matte Lipstick) 3,2 g Seclusion – produkt momentálně prodáváme za 176 Kč.

Katalogové číslo: 5057566194808 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Rtěnka New Neutral (Satin Matte Lipstick) 3,2 g Seclusion od naší známé značky Revolution PRO . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Dopřej rtům trochu luxusu s rtěnkou Revolution PRO New Neutral Satin Matte v sezónních odstínech! Kolekce zahrnuje rtěnky v barvě od sytě bobulovité až po broskvovou nude. Rtěnka má intenzivní saténové matné složení a zároveň rty hydratuje. Na rtech se nerozpíjí, dlouho drží a příjemně se nosí po celý den. Další produkty značky Revolution naleznete zde:

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566194808
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Dlouhotrvající, Matující”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Rtěnka New Neutral (Satin Matte Lipstick) 3
Revolution PRO Rtěnka New Neutral (Satin Matte Lipstick) 3,2 g Seclusion
176