Revolution PRO Tónovací hydratační CC krém CC Perfecting Skin Tint 40 ml Medium

331 

Revolution PRO Tónovací hydratační CC krém CC Perfecting Skin Tint 40 ml Medium od tohoto skvělého výrobce Revolution PRO lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Revolution PRO Tónovací hydratační CC krém CC Perfecting Skin Tint 40 ml Medium ve výhodné slevě 331 Kč.

Katalogové číslo: 5057566430890 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Tónovací hydratační CC krém CC Perfecting Skin Tint 40 ml Medium od známého dodavatele Revolution PRO je k sehnání u nás za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

CC Perfecting Skin Tint je tónovací hydratační CC krém, se kterým dosáhnete dokonale přirozeného a sjednoceného vzhledu pleti. Jeho hydratační báze s vitamínem E je prodchnutá zapouzdřenými mikroperličkami, které se při zapracovávání krému rozpustí a vytvoří dokonale přirozený efekt. Barevný tón krému se lehce přizpůsobí skutečné barvě pleti a poskytuje lehké až střední krytí. Dokonale se přizpůsobí tónu pleti. Hydratuje a chrání pleť. Poskytuje lehké až střední krytí, které je možné vrstvit.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566430890
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Tónovací hydratační CC krém CC Perfecting Skin Tint 40 ml Medium
Revolution PRO Tónovací hydratační CC krém CC Perfecting Skin Tint 40 ml Medium
331