Revolution PRO Tužka na obočí Microfil (Eyebrow Pencil) 0,1 g Medium Brown

157 

Revolution PRO Tužka na obočí Microfil (Eyebrow Pencil) 0,1 g Medium Brown od výrobce s mnohaletou tradicí Revolution PRO , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Revolution PRO Tužka na obočí Microfil (Eyebrow Pencil) 0,1 g Medium Brown ve slevě pouze nyní za 157 Kč.

Katalogové číslo: 5057566516532 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution PRO Tužka na obočí Microfil (Eyebrow Pencil) 0,1 g Medium Brown od známého předního výrobce Revolution PRO je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Vytvořte přirozeně vypadající obočí s tužkou Microfill Brow Pencil od Revolution Pro. Ultrajemná tužka na obočí vytváří jemnými tahy chloupky k nerozeznání od těch pravých. Pro přirozený vzhled pročešte obočí pomocí kartáčku s měkkými štětinami. K vytvoření dokonalého obočí použijte více odstínů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution PRO
  • EAN: 5057566516532
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}.  . . . . . . . . .
Revolution PRO Tužka na obočí Microfil (Eyebrow Pencil) 0
Revolution PRO Tužka na obočí Microfil (Eyebrow Pencil) 0,1 g Medium Brown
157