Revolution Rozjasňovač The Grinch (Snarky Highlighter) 3 g

206 

Revolution Rozjasňovač The Grinch (Snarky Highlighter) 3 g od spolehlivého výrobce Revolution je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Revolution Rozjasňovač The Grinch (Snarky Highlighter) 3 g zrovna teď v akci za 206 Kč.

Katalogové číslo: 5057566633994 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution Rozjasňovač The Grinch (Snarky Highlighter) 3 g od známé značky Revolution je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Rozzářete svou pleť a dodejte jí šmrnc s tímto kompaktním rozjasňovačem Snarky Highlighter. Třpytivý zlatý rozjasňovač s embosovanou hlavou Grinche je ideální k vytvoření slavnostního rozzářeného vzhledu. Pro kontrolu a úpravu make-upu objevte malé zrcátko, které se ukáže lehkým pootočením víčka s hlavnou Grinche.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution
  • EAN: 5057566633994
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Rozjasňovač The Grinch (Snarky Highlighter) 3 g
Revolution Rozjasňovač The Grinch (Snarky Highlighter) 3 g
206