Revolution Skincare Konjaková houbička (Konjac Facial Cleansing Sponge)

160 

Revolution Skincare Konjaková houbička (Konjac Facial Cleansing Sponge) od výrobce Revolution Skincare je pro vás pro vás právě dnes v akci. Skvělý produkt s garancí kvality. Revolution Skincare Konjaková houbička (Konjac Facial Cleansing Sponge) aktuálně za 160 Kč.

Popis

Revolution Skincare Konjaková houbička (Konjac Facial Cleansing Sponge) od značky s dobrým jménem Revolution Skincare . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Smyjte za sebe špatný den s Konjac Facial Cleansing Sponge od Revolution Skincare, přírodní houbou z japonské trvalky, která je známá svými blahodárnými účinky na pleť. Tato přírodní houba představuje šetrný a ekologický způsob čištění pleti, může být použita samostatně, nebo s vaším oblíbeným produktem k čištění pleti. Jemně odstraňuje nečistoty a skvrny z obličeje, je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku. Doporučujeme použít spolu s čisticím gelem na obličej Blemish Targeting Salicylic Acid. Po každém použití vymačkejte přebytečnou vodu z houbičky a nechejte usušit na dobře větraném místě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution Skincare
  • EAN: 5057566467438
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Skincare Konjaková houbička (Konjac Facial Cleansing Sponge)
Revolution Skincare Konjaková houbička (Konjac Facial Cleansing Sponge)
160