Revolution Tekutý korektor IRL Filter Finish (Concealer) 6 g C2
190 Kč
Revolution Tekutý korektor IRL Filter Finish (Concealer) 6 g C2 od této značky Revolution je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Revolution Tekutý korektor IRL Filter Finish (Concealer) 6 g C2 právě nyní za bezkonkurenční cenu 190 Kč.
Popis
Revolution Tekutý korektor IRL Filter Finish (Concealer) 6 g C2 od této skvělé značky Revolution je nyní k dostání výhodně za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.
Korektor IRL Filter Finish s okamžitým plným krytím, který dokonale skryje skvrny, tmavé kruhy pod očima a jemné vrásky po dobu až 16 hodin. Korektor je velmi příjemný k pokožce a díky obsahu výtažku z ibišku zanechává pleť hladkou a vypnutou. Přesný aplikátor s plochým hrotem se snadno dostane i do těžko dostupných oblastí, jako např. vnitřní koutek oka. Perfektně se hodí jak pro korekci nedokonalostí, tak pro konturování obličeje.
Informace o produktu
- Značka: Revolution
- EAN: 5057566613194
- Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}. . . . . . . . . . . . . .
Související produkty
-

Sensai Tekutý rozjasňující make-up SPF 15 (Luminous Sheer Foundation) 30 ml LS203
918 Kč Zobrazit detail -

Sensai Rozjasňující korektor (Highlighting Concealer) 3,5 ml HC00
654 Kč Zobrazit detail -

Sensai Voděodolný pudr Silky Bronze (Natural Veil Compact) 8,5 g SC01 Light
1028 Kč Zobrazit detail -

Babor Bohatý pleťový krém s anti-age účinkem Seacreation (The Cream Rich) 50 ml
7751 Kč Zobrazit detail -

Babor Zpevňující ampule pro zralou pleť Ampoules Concentrates (Lift Express) 7 x 2 ml
951 Kč Zobrazit detail -

Sensai Lesk na rty (Total Lip Gloss) 4,5 ml 03
752 Kč Zobrazit detail
