Revolution Voděodolné oční linky Waterproof Renaissance (Eyeliner) 0,8 g

176 

Revolution Voděodolné oční linky Waterproof Renaissance (Eyeliner) 0,8 g od přední značky Revolution je k dostání online za výhodnout cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Revolution Voděodolné oční linky Waterproof Renaissance (Eyeliner) 0,8 g aktuálně za 176 Kč.

Katalogové číslo: 5057566430623 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Revolution Voděodolné oční linky Waterproof Renaissance (Eyeliner) 0,8 g od skvělé a známé značky Revolution je k dostání teď opravdu levně. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

S očními linkami Waterproof Renaissance Eyeliner od Revolution, které jsou dlouhotrvající a nerozmazávají se, vykouzlíte dokonalou linku jedním jednoduchým tahem. Ať prší, nebo svítí sluníčko, vaše linka zůstane na svém místě. Pro dokonalý tah použijte kosmetickou pásku , která vám pomůže vytvořit rovnou linku přesně podle vašich představ.

 

Informace o produktu

  • Značka: Revolution
  • EAN: 5057566430623
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Dlouhotrvající”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Revolution Voděodolné oční linky Waterproof Renaissance (Eyeliner) 0
Revolution Voděodolné oční linky Waterproof Renaissance (Eyeliner) 0,8 g
176