Rexaline Noční krémová maska pro citlivou pleť Derma Night Mask-in-Cream 6 x 3 ml

745 

Rexaline Noční krémová maska pro citlivou pleť Derma Night Mask-in-Cream 6 x 3 ml od přední společnosti Rexaline je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Rexaline Noční krémová maska pro citlivou pleť Derma Night Mask-in-Cream 6 x 3 ml na našich stránkách za 745 Kč.

Katalogové číslo: 3593787002277 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Rexaline Noční krémová maska pro citlivou pleť Derma Night Mask-in-Cream 6 x 3 ml od značky s dlouholetou historií Rexaline lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Noční krémová maska pro citlivou pleť Derma Night Mask-in-Cream je bezoplachová maska se silným regeneračním a omlazujícím účinkem, která stimuluje obnovu buněk pokožky po celou dobu spánku. Je obohacena o výtažky z heřmánku a o vitamin E, hydratuje, vyživuje a trvale zklidňuje i tu nejcitlivější pleť. Po probuzení jsou rysy obličeje odpočaté, pleť je hladší, vypnutější a má zářivější odstín. Díky balení v kapslích lze produkt správně dávkovat pro optimální aplikaci přípravku. Jemná a nemastná textura masky se mění na noční krém, který se nelepí k polštáři, a vyvolává vysoce komfortní pocit. Senzorická a delikátní vůně krému neobsahuje žádný alergen.

 

Informace o produktu

  • Značka: Rexaline
  • EAN: 3593787002277
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Rexaline Noční krémová maska pro citlivou pleť Derma Night Mask-in-Cream 6 x 3 ml
Rexaline Noční krémová maska pro citlivou pleť Derma Night Mask-in-Cream 6 x 3 ml
745