Rexaline Regenerační omlazující krém Premium Line Killer X-Treme Renovator 50 ml

1663 

Rexaline Regenerační omlazující krém Premium Line Killer X-Treme Renovator 50 ml od společnosti s úžasnou pověstí Rexaline , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Rexaline Regenerační omlazující krém Premium Line Killer X-Treme Renovator 50 ml stojí u nás 1663 Kč.

Katalogové číslo: 3593787600138 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Rexaline Regenerační omlazující krém Premium Line Killer X-Treme Renovator 50 ml od tohoto předního výrobce Rexaline je u nás za bezkonkurenční cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Regenerační omlazující krém Premium Line Killer X-Treme Renovator: zpevnění, okamžitý komfort, silná hydratace. Exkluzivní formule, 2 jedinečné komplexy účinné v boji proti hlubokým vráskám. Komplex DWK – Deep Wrinkle Killer Komplex, kombinace aktivních látek proti vráskám a zpevňujících látek, cílí hluboko v pleti na buňky zodpovědné za stárnutí pleti. Komplex Rexaline svým dvojitým hydratačním účinkem na povrchu i v hloubce vyhlazuje a obnovuje pevnost pokožky. Výtažek z listů Aloe Vera bohatý na vitamíny a aminokyseliny, zklidňuje a zjemňuje kůži a přispívá k její regeneraci. Mangové máslo s antioxidačními a vyživujícími účinky pomáhá v boji proti předčasnému stárnutí pokožky. Okamžitě dochází k hydrataci, zjemnění a vypnutí pokožky. Zlepšení stupně hydratace pokožky o +63 %(1) po 2 hodinách. Postupně dochází ke zmírnění hlubokých vrásek, pleť je pevnější a zvýší se její tonus. Pleť je zářivější a znovu nalezne původní svěžest. Tento jemný a vláčný krém poskytuje komfort a ochranu normální pleti a/nebo pleti se sklonem k vysušování. Produkt je vhodný kombinovat s dalšími produkty řady Premium Line Killer:

 

Informace o produktu

  • Značka: Rexaline
  • EAN: 3593787600138
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Rexaline Regenerační omlazující krém Premium Line Killer X-Treme Renovator 50 ml
Rexaline Regenerační omlazující krém Premium Line Killer X-Treme Renovator 50 ml
1663