RYOR Botox like – Vyplňující maska s rychlým efektem 100 ml

229 

RYOR Botox like – Vyplňující maska s rychlým efektem 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu RYOR je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. RYOR Botox like – Vyplňující maska s rychlým efektem 100 ml stojí u nás 229 Kč.

Katalogové číslo: 8594007978599 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

RYOR Botox like – Vyplňující maska s rychlým efektem 100 ml od známého předního výrobce RYOR je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Jemná výživná maska s obsahem dvou speciálních aktivních látek s okamžitým i dlouhodobým efektem pro mladistvý vzhled. Po použití dochází k okamžitému a bezchybnému vypnutí pleti po dobu šesti hodin. Pravidelné používání podporuje postupné vyplňování vrásek vlastním tukem – obsahuje také vitamín E, avokádový a jojobový olej a je lehce parfemovaná – vhodná pro pleť vyžadující protivráskovou péči.

 

Informace o produktu

  • Značka: RYOR
  • EAN: 8594007978599
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Masky”}}.  . . . . . . . . .
RYOR Botox like – Vyplňující maska s rychlým efektem 100 ml
RYOR Botox like – Vyplňující maska s rychlým efektem 100 ml
229