SAMPAR Noční péče o oční okolí (Eye Rule Night) 7,5 ml

686 

SAMPAR Noční péče o oční okolí (Eye Rule Night) 7,5 ml od známé společnosti SAMPAR je k dostátní teď u nás za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. SAMPAR Noční péče o oční okolí (Eye Rule Night) 7,5 ml zrovna nyní za cenu 686 Kč.

Katalogové číslo: 3443551143104 Kategorie: , , Štítek:

Popis

SAMPAR Noční péče o oční okolí (Eye Rule Night) 7,5 ml od výrobce s dlouholetou historií SAMPAR je nyní k dostání výhodně za super cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Noční péče o oční okolí vyplňuje jemné linky a vrásky a redukuje tmavé kruhy pod očima a otoky. Díky roll-onu je její aplikace snadná a zanechá oční okolí zpevněné a hydratované.

 

Informace o produktu

  • Značka: SAMPAR
  • EAN: 3443551143104
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
SAMPAR Noční péče o oční okolí (Eye Rule Night) 7
SAMPAR Noční péče o oční okolí (Eye Rule Night) 7,5 ml
686