Sefiros Ultrazvuková špachtle Sefiros ScruSha5

2199 

Sefiros Ultrazvuková špachtle Sefiros ScruSha5 od společnosti s dlouholetou tradicí Sefiros , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Sefiros Ultrazvuková špachtle Sefiros ScruSha5 ve výhodné ceně 2199 Kč.

Popis

Sefiros Ultrazvuková špachtle Sefiros ScruSha5 značky Sefiros . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Krásná pleť je především čistá Na trhu je v současnosti obrovské množství čisticích produktů, proč ale nevsadit na skutečného odborníka? Pomáhá atomizované vodě proniknout do pokožky Zajišťuje maximálně efektivní exfoliaci (peeling) Zvyšuje elasticitu pleti Stimuluje syntézu kolagenu Zaručuje hedvábnou a zářivou pokožku Kompaktní balení ideální na cesty Funkce Kompaktní špachtle Sefiros ScruSha5 nabízí dva režimy: CLEAN a LIFT . V režimu CLEAN jemně čistíte pleť od všech nečistot a mastnoty. Před použitím vyčistěte a zvlhčete pleť. Stiskněte tlačítko On/Off/Mode do režimu CLEAN. Proveďte exfoliaci špachtlí směrem dolů a rovnoměrně podél kontur. Poté opláchněte obličej čistou vodou. Metoda LIFT zajišťuje důkladné prokrvení a zpevnění zesláblé pleti. Zapracuje také sérum hlouběji do pokožky. Před použitím obličej navlhčete. Naneste na obličej rovnoměrné množství séra. Zařízení zapněte do režimu LIFT. Držte zařízení přední stranou k obličeji a jemně zapracovávejte čepelí sérum do pokožky podél obrysu obličeje směrem nahoru. Technologie Použití

 

Informace o produktu

  • Značka: Sefiros
  • EAN: 8594057392703
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Sefiros Ultrazvuková špachtle Sefiros ScruSha5
Sefiros Ultrazvuková špachtle Sefiros ScruSha5
2199