Sencor Ústní sprcha SOI 2200SL

1099 

Sencor Ústní sprcha SOI 2200SL od známého dodavatele Sencor . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Sencor Ústní sprcha SOI 2200SL výhodně za skvělou cenu 1099 Kč.

Katalogové číslo: 8590669252244 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Sencor Ústní sprcha SOI 2200SL od výrobce se skvělou pověstí Sencor je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Ústní sprcha dokáže účinně odstranit bakterie, zbytky jídla a plak v mezizubních prostorech a parodontálních váčcích. Pravidelné čištění pomáhá s prevencí paradentózy, tvorbě zubního kamene, tvorbě zubního kazu a nepříjemnému zápachu úst. Výměnné hlavice pro dokonalé vyčištění všech prostor: standartní nástavec – ideální pro běžné čištění, odstraňuje bakterie mezi zuby a ve spoji mezi zubem a dásní, čistič jazyku – pro čištění jazyku a tváří, odstraňuje bakterie, zbytky jídla a odumřelé buňky z povrchu, čistič prohlubní – pro čištění hůře dostupných nebo citlivých míst, speciální konstrukce zaručuje kvalitní vyčištění i za použití nízkého tlaku, orthodontický nástavec – pro čištění při nošení rovnátek nebo obtížně přístupných míst na můstku.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sencor
  • EAN: 8590669252244
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Sencor Ústní sprcha SOI 2200SL
Sencor Ústní sprcha SOI 2200SL
1099