Shiseido Čisticí pěna na obličej Men (Face Cleanser) 125 ml

558 

Shiseido Čisticí pěna na obličej Men (Face Cleanser) 125 ml od našeho předního výrobce Shiseido , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Shiseido Čisticí pěna na obličej Men (Face Cleanser) 125 ml – produkt momentálně prodáváme za 558 Kč.

Popis

Shiseido Čisticí pěna na obličej Men (Face Cleanser) 125 ml od skvělé značky Shiseido je k dispizici za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Osvěžující čisticí pěna s jemnou texturou, která je speciálně vyvinutá pro mužskou pokožku. Zanechává pokožku dokonale čistou, obnovenou a hydratovanou. Ideální také jako krém na holení.

 

Informace o produktu

  • Značka: Shiseido
  • EAN: 768614171522
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pěny”}}.  . . . . . . . . .
Shiseido Čisticí pěna na obličej Men (Face Cleanser) 125 ml
Shiseido Čisticí pěna na obličej Men (Face Cleanser) 125 ml
558