Shiseido Kosmetický štětec Maru Fude Multi Face Brush

814 

Shiseido Kosmetický štětec Maru Fude Multi Face Brush od tohoto výrobce Shiseido , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Shiseido Kosmetický štětec Maru Fude Multi Face Brush aktuálně výhodně za 814 Kč.

Katalogové číslo: 729238146983 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Shiseido Kosmetický štětec Maru Fude Multi Face Brush od známého dodavatele Shiseido , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Jedinečně zúžený, kulatý tvar tohoto štětce se lehce přizpůsobuje konturám obličeje a je ideální pro nanášení tvářenky, bronzeru a rozjasňovače. Ergonomický štětec byl ručně vyroben v Japonsku a má revoluční skryté jádro z hustě vytvořených a odolných štětin, které jsou obklopeny měkčími pro optimální aplikaci produktu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Shiseido
  • EAN: 729238146983
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Shiseido Kosmetický štětec Maru Fude Multi Face Brush
Shiseido Kosmetický štětec Maru Fude Multi Face Brush
814