Shiseido Oboustranný kosmetický štětec Daiya Fude Face Duo Brush

960 

Shiseido Oboustranný kosmetický štětec Daiya Fude Face Duo Brush od známého dodavatele Shiseido , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Shiseido Oboustranný kosmetický štětec Daiya Fude Face Duo Brush – zboží máme ted u nás za 960 Kč.

Katalogové číslo: 729238146990 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Shiseido Oboustranný kosmetický štětec Daiya Fude Face Duo Brush od skvělé značky Shiseido , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Oboustranný kosmetický štětec ručně vyrobený v Japonsku. Gelová koncovka na jedné straně napodobuje aplikaci produktu pomocí prstů, aniž by absorbovala produkt jako tradiční houba. Je hygienická a snadno omyvatelný, lehce se přizpůsobí konturám obličeje a vytvoří optimální krytí. Červené syntetické štětiny ve tvaru diamantu obsahuje velké množství hustých vláken, které udržují tvar nástroje a poskytují dokonalou rovnováhu mezi silou a pružností. Tento ergonomický štětec je kompatibilní s krémy, pudry, tekutinami i gelovými produkty.

 

Informace o produktu

  • Značka: Shiseido
  • EAN: 729238146990
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Shiseido Oboustranný kosmetický štětec Daiya Fude Face Duo Brush
Shiseido Oboustranný kosmetický štětec Daiya Fude Face Duo Brush
960