Shiseido Revitalizační pleťový fluid (Total Revitalizer Light Fluid) 70 ml

1489 

Shiseido Revitalizační pleťový fluid (Total Revitalizer Light Fluid) 70 ml od tohoto výrobce Shiseido – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Shiseido Revitalizační pleťový fluid (Total Revitalizer Light Fluid) 70 ml , zboží pořídíte ted u nás za 1489 Kč.

Katalogové číslo: 729238184091 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Shiseido Revitalizační pleťový fluid (Total Revitalizer Light Fluid) 70 ml od našeho výrobce Shiseido je nyní k dostání výhodně za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Total Revitalizer Light Fluid je vysoce účinný lehký fluid proti stárnutí pro tónovaný a definovaný obličej. Nabijte svou pleť energií a zabraňte prvním známkám stárnutí, hydratujte do hloubky po dobu 24 hodin. Jako cvičení pro vaši pokožku, tato tekutina revitalizuje svalové buňky obličeje a z jemňuje drsnost pokožky v důsledku holení.

 

Informace o produktu

  • Značka: Shiseido
  • EAN: 729238184091
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, první vrásky”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Shiseido Revitalizační pleťový fluid (Total Revitalizer Light Fluid) 70 ml
Shiseido Revitalizační pleťový fluid (Total Revitalizer Light Fluid) 70 ml
1489