Silk`n Odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním FreshPedi Black

1139 

Silk`n Odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním FreshPedi Black od skvělé značky Silk`n je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Silk`n Odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním FreshPedi Black výhodně za super cenu 1139 Kč.

Katalogové číslo: 8712856068388 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Silk`n Odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním FreshPedi Black od kvalitního výrobce Silk`n je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Voděodolný elektrický odstraňovač mozolů pracuje se 3 různými brusnými kotouči a podtlakovým systémem, který zajišťuje bezproblémovou práci bez nepořádku. Silk’n FreshPedi je vybaven 3 různými rotačními brusnými kotouči (jemný, střední a hrubý), abyste si mohli vybrat, který je pro vaše nohy nejvhodnější. Přístroj vám umožní bezpečně a efektivně odstranit drsnou a zrohovatělou kůži z chodidel. Vestavěný vakuový systém navíc zajišťuje odsávání odumřelých kožních buněk a zabraňuje jejich usazování na podlaze či rozprašování po místnosti. Silk’n FreshPedi má 2 nastavení rychlosti, nízké a vysoké, které můžete sledovat na vestavěném LCD displeji. S až 1 900 otáčkami za minutu při nízkorychlostním nastavení a až 2 200 otáčkami za minutu při vysokorychlostním nastavení zajišťuje tento přístroj rychlé, snadné a řádné odstranění mozolů a ztvrdlé kůže. Díky ergonomickému a elegantnímu designu se odstraňovač mozolů snadno používá.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856068388
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním FreshPedi Black
Silk`n Odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním FreshPedi Black
1139