Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou fialový

3508 

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou fialový od spolehlivé značky Silk`n je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou fialový momentálně k dispozici za 3508 Kč.

Katalogové číslo: 8712856067947 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou fialový od společnosti se zárukou kvality Silk`n je u nás k dispozici opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Zajistěte si zářivý úsměv se Silk’n SonicYou, který dokáže vyčistit těžko přístupná místa a čistí hluboko mezi zuby. Díky technologii sonických vibrací si poradí se zubním plakem a nečistotami účinněji než manuální zubní kartáček. Výkonný sonický zubní kartáček SonicYou produkuje až 37 000 vibračních pohybů za minutu. Díky 3 různým režimům čištění (Sensitive, Clean a White) odstraňuje SonicYou zubní plak a nečistoty účinněji než manuální zubní kartáček. Dokáže vyčistit těžko přístupná místa a čistí hluboko mezi zuby. Snadno odstraní skvrny od kávy, čaje a vína a zajistí zářivý úsměv. Pro usnadnění si SonicYou pamatuje naposledy zvolený režim čištění. Kartáček SonicYou je vybaven 2 časovači, které vám pomáhají v čistění zubů bez námahy. Intervalový časovač vydává signál každých 30 sekund, takže si můžete být jisti, že jste vyčistili každý kvadrant zubů po stejnou dobu. Dvouminutový časovač automatického vypnutí zajistí, že se kartáček pokaždé automaticky vypne.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856067947
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou fialový
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou fialový
3508