Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou růžovozlatý

3508 

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou růžovozlatý od známého výrobce Silk`n je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou růžovozlatý , zboží pořídíte ted u nás za 3508 Kč.

Katalogové číslo: 8712856067909 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou růžovozlatý od spolehlivého výrobce Silk`n je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Zajistěte si zářivý úsměv se Silk’n SonicYou, který dokáže vyčistit těžko přístupná místa a čistí hluboko mezi zuby. Díky technologii sonických vibrací si poradí se zubním plakem a nečistotami účinněji než manuální zubní kartáček. Výkonný sonický zubní kartáček SonicYou produkuje až 37 000 vibračních pohybů za minutu. Díky 3 různým režimům čištění (Sensitive, Clean a White) odstraňuje SonicYou zubní plak a nečistoty účinněji než manuální zubní kartáček. Dokáže vyčistit těžko přístupná místa a čistí hluboko mezi zuby. Snadno odstraní skvrny od kávy, čaje a vína a zajistí zářivý úsměv. Pro usnadnění si SonicYou pamatuje naposledy zvolený režim čištění. Kartáček SonicYou je vybaven 2 časovači, které vám pomáhají v čistění zubů bez námahy. Intervalový časovač vydává signál každých 30 sekund, takže si můžete být jisti, že jste vyčistili každý kvadrant zubů po stejnou dobu. Dvouminutový časovač automatického vypnutí zajistí, že se kartáček pokaždé automaticky vypne.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856067909
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou růžovozlatý
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček SonicYou růžovozlatý
3508