Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček ToothWave

10710 

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček ToothWave od kvalitní společnosti Silk`n je k sehnání u nás za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček ToothWave za výhodnou cenu 10710 Kč.

Katalogové číslo: 8712856061327 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček ToothWave od této přední společnosti Silk`n je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Profesionální čištění zubů se Silk´n sonickým vibračním zubním kartáčkem ToothWave je revolucí v čištění zubů, Silk”n ToothWave je prvním a jediným zubním kartáčkem s klinicky ověřenou patentovanou technologií DentalRF ™, která vysílá vysokofrekvenční vlny, skládající se z nabitých molekul na povrch každého zubu. Tyto molekuly destabilizují vazby, kterými jsou vázány nečistoty (např. zubní kámen, skvrny, plak) k povrchu zubu. Silk’n ToothWave vydrží až 2 týdny na jedno nabití, pokud se používá dvakrát denně po dobu 2 minut. Můžete si také vybrat ze 3 rychlostí vibrací. Při nejvyšší rychlosti vibrací dosahuje elektrický zubní kartáček až 48 000 tahů vibrací za minutu. Inteligentní intervalový časovač vám také připomíná, abyste každých 30 sekund přesunuli do dalšího kvadrantu vašich úst, elektrický zubní kartáček se automaticky vypne po 2 minutách.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856061327
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček ToothWave
Silk`n Sonický vibrační zubní kartáček ToothWave
10710