Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante Blu Compatto 500g – Melírovací prášek

365 

Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante Blu Compatto 500g – Melírovací prášek od našeho předního výrobce Sinergy Cosmetics je pro vás pro vás právě dnes v akci. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante Blu Compatto 500g – Melírovací prášek – můžete mít za 365 Kč.

Katalogové číslo: 8033745720102 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante Blu Compatto 500g – Melírovací prášek od společnosti se zárukou kvality Sinergy Cosmetics . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Melírovací prášek bohatý na modré pigmenty snadno a bez jakéhokoliv nežádoucího poškození vlasů dokáže zesvětlit až o 6 odstínů. Nevytváří ve vlasech nežádoucí oranžové či žluté tóny. Vhodný pro všechny techniky zesvětlování. Nestéká, nebobtná, nezahřívá se.
 
Aktivní složky:

Čistě modré pigmenty
Kukuřičný protein – zajistí skvělý čistící a zjemňující účinek. 
Hedvábné bílkoviny z kokonu bource morušového – složka, která se stará o hloubkovou regeneraci vlasů.
Kationtový derivát guarové gumy – s vysoce obnovujícím a kondicionačním efektem, vlasy účinně chrání. 

 
Použití: Pro zesvětlení přírodních vlasů smíchejte v poměru 1:1,5 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Pro odstranění kosmetického pigmentu smíchejte v poměru 1:2 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 50 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení.

SINERGY COSMETICS
Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745720102
  • Další vlastnosti: Objem 500 g.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante Blu Compatto 500g - Melírovací prášek
Sinergy Cosmetics Sinergy Decolorante Blu Compatto 500g – Melírovací prášek
365