Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 10ml – Vlasový elixír s arganovým olejem

219 

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 10ml – Vlasový elixír s arganovým olejem od předního výrobce Sinergy Cosmetics jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 10ml – Vlasový elixír s arganovým olejem momentálně v akci za 219 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721277 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 10ml – Vlasový elixír s arganovým olejem od společnosti s výborným jménem Sinergy Cosmetics je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Bezoplachový elixír bohatý na arganový olej je skutečným zdrojem krásy, zdraví a vitality pro každý typ vlasů. Intenzivně je vyživuje, navrací jim ztracený elán, poskytuje ochranu, prodlužuje životnost barvy a zabraňuje nežádoucímu krepatění. Vlasy nemastí a nezatěžuje. 
 
Použití: Nanášejte olej do umytých vlasů. Množství je nutno přízpůsobit délce a struktuře vašich vlasů. 

POTION D’OR LINE OD SINERGY COSMETICS
O arganovém oleji se pro jeho mnohé příznivé účinky často hovoří jako o tekutém zlatě. Své místo již dlouhou dobu zaujímá mimo jiné i v péči o vlasy, které dokonale vyživuje, chrání a zamezuje jejich krepatění. A právě tento elixír krásy a mládí prostupuje všemi produkty z řady Potion d’or.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721277
  • Další vlastnosti: Objem 10 ml. Typ vlasů Letní řada. Řada Sinergy Potion D’Or.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D'Or Hair Elixir 10ml - Vlasový elixír s arganovým olejem
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 10ml – Vlasový elixír s arganovým olejem
219