Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy

225 

Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy od značky se skvělou pověstí Sinergy Cosmetics lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy v současnosti pořídíte za cenu 225 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721505 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy od známého výrobce Sinergy Cosmetics je k dostání výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Objemový lak na vlasy zajišťující silnou fixaci účesu bez toho, aby zatěžoval vlasy. Je vhodný pro všechny typy vlasů, ideální pro jemné vlasy, kterým dodává objem. Nedráždí vlasovou pokožku, nezatěžuje vlasy, neslepuje, nezanechává na nich mastný film a snadno se vyčesává. Díky svému vysokému stupni fixace udrží účes zafixován po celý den a zároveň ponechá vlasy flexibilní a elastické. 

dodává objem
neslepuje
nedráždí vlasovou pokožku
nezatěžuje vlasy
nemastí
snadno se vyčesává
dodává vlasům lesk a elasticitu

STYLE SYSTEM OD SINERGY COSMETICS
Řada produktů italské vlasové kosmetiky určená k závěrečnému stylingu. S přípravky snadno dosáhnete dokonalého účesu, pevné fixace a dlouhotrvajícího efektu bez nežádoucího zatížení.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721505
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Styling Pro fixaci vlasu. Řada Sinergy Style System.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml - Objemový lak na vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Style Fix Hairspray 500ml – Objemový lak na vlasy
225