Sinergy Cosmetics Sinergy Travel Set Y1 Shampoo & Mask 2x100ml – Cestovní set na suché a poškozené vlasy

145 

Sinergy Cosmetics Sinergy Travel Set Y1 Shampoo & Mask 2x100ml – Cestovní set na suché a poškozené vlasy od skvělé značky Sinergy Cosmetics , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Sinergy Cosmetics Sinergy Travel Set Y1 Shampoo & Mask 2x100ml – Cestovní set na suché a poškozené vlasy výhodně ted u nás za 145 Kč.

Katalogové číslo: 8033745729648 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Travel Set Y1 Shampoo & Mask 2x100ml – Cestovní set na suché a poškozené vlasy značky s tradicí a dobrou pověstí Sinergy Cosmetics , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Cestovní sada obsahuje: 

Šampon na suché a poškozené vlasy – 100 ml
Maska na suché a poškozené vlasy – 100 ml

 
Šampon na suché a poškozené vlasy
Šampon ze série produktů pro suché a poškozené vlasy nabízí bohatý zdroj výživy a zajistí tak nezbytnou regeneraci a hydrataci. Výsledkem jsou vlasy hedvábně jemné a posílené.
 
Aktivní složky: 

Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí – vytvoří na vlasech ochranný film, zároveň dodávají hydrataci a přirozený objem. 
Hedvábné bílkoviny z kokonu bource morušového – složka, která se stará o hloubkovou regeneraci vlasů. 

 
Maska na suché a poškozené vlasy
Suchým, poškozeným vlasům nabízí adekvátní péči vyživující a regenerační maska bohatá na mléčné a obilné bílkoviny. Ty zajistí ochranu, sílu a hloubkovou regeneraci a navrací vlasům zdravý vzhled.
 
Aktivní složky: 

Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí – vytvoří na vlasech ochranný film, zároveň dodávají hydrataci a přirozený objem. 
Mléčné bílkoviny – zajistí hloubkovou výživu vlasu po celé jeho délce, jejímž výsledkem je dokonalá hebkost, a to bez nežádoucího zatížení. 
Kokosový olej – bohatý zdroj antioxidantů a vitamínů, který úžasně posiluje, vyživuje a hydratuje. Zároveň přispívá k dokonalému lesku vlasů. 

Y LINE OD SINERGY COSMETICS
Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745729648
  • Další vlastnosti: Objem 2 x 100 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Travel Set Y1 Shampoo & Mask 2x100ml – Cestovní set na suché a poškozené vlasy
145