Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 250ml – Maska na suché a poškozené vlasy

199 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 250ml – Maska na suché a poškozené vlasy od našeho předního výrobce Sinergy Cosmetics lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 250ml – Maska na suché a poškozené vlasy nyní za 199 Kč.

Katalogové číslo: 8033745720911 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 250ml – Maska na suché a poškozené vlasy od známé kvalitní značky Sinergy Cosmetics je právě teď u nás za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Suchým, poškozeným vlasům nabízí adekvátní péči vyživující a regenerační maska bohatá na mléčné a obilné bílkoviny. Ty zajistí ochranu, sílu a hloubkovou regeneraci a navrací vlasům zdravý vzhled. Pro maximální efekt je vhodné masku aplikovat na vlasy umyté šamponem ze stejné řady.
 
Aktivní složky: 

Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí – vytvoří na vlasech ochranný film, zároveň dodávají hydrataci a přirozený objem. 
Mléčné bílkoviny – zajistí hloubkovou výživu vlasu po celé jeho délce, jejímž výsledkem je dokonalá hebkost, a to bez nežádoucího zatížení. 
Kokosový olej – bohatý zdroj antioxidantů a vitamínů, který úžasně posiluje, vyživuje a hydratuje. Zároveň přispívá k dokonalému lesku vlasů. 

Y LINE OD SINERGY COSMETICS
Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745720911
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 250ml - Maska na suché a poškozené vlasy
Sinergy Cosmetics Sinergy Y1.2 Nutritive Mask 250ml – Maska na suché a poškozené vlasy
199