Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 250ml – Objemový šampon

199 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 250ml – Objemový šampon zboží dodává Sinergy Cosmetics , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 250ml – Objemový šampon – nakoupíte u nás nyní za 199 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721123 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 250ml – Objemový šampon zboží dodává Sinergy Cosmetics . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Šampon z produktové řady určené pro jemné, zplihlé a unavené vlasy bez života. Poskytne okamžitý objem, posílí strukturu vlasů od samotných kořínků a dodá jim chybějící energii a vitalitu. Zároveň vlasy skvěle hydratuje, čistí, dodá jim přirozený lesk a jako bonus zajistí rovnováhu vlasové pokožce. Pro získání maximálního účinku je vhodné po umytí vlasů pokračovat dalšími produkty ze stejné řady.
 
Aktivní složky: 

Výtažek z artyčoku – stimuluje vlasovou pokožku. Je bohatý na vitaminy A, B, C, fosfor a řadu minerálů, které zajistí vlasům pružnost, sílu a ochranu. 
Výtažek z kaštanu koňského – vlasy posiluje, dodává jim vitalitu a elasticitu. 

Y LINE OD SINERGY COSMETICS
Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721123
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 250ml - Objemový šampon
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 250ml – Objemový šampon
199