Sisley Konturovací tužka na rty se štětečkem a ořezávátkem Phyto-Lèvres Perfect (Lipliner) 1,2 g Sweet Coral

872 

Sisley Konturovací tužka na rty se štětečkem a ořezávátkem Phyto-Lèvres Perfect (Lipliner) 1,2 g Sweet Coral od výrobce s dobrým jménem Sisley je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Sisley Konturovací tužka na rty se štětečkem a ořezávátkem Phyto-Lèvres Perfect (Lipliner) 1,2 g Sweet Coral právě nyní za 872 Kč.

Katalogové číslo: 3473311876218 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sisley Konturovací tužka na rty se štětečkem a ořezávátkem Phyto-Lèvres Perfect (Lipliner) 1,2 g Sweet Coral s pečetí kvality od Sisley . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Konturovací tužka na rty se štětečkem a ořezávátkem Phyto-Lèvres Perfect perfektně vykreslí vaše rty a dodá jim smyslný vzhled se saténovým a zářivým finišem. Po rtech lehce klouže, chrání je a vyživuje a chrání rtěnku před rozmazáním. Vydrží na rtech opravdu dlouho. Její štětec umožňuje profesionální aplikaci a rychlé úpravy během dne.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311876218
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Konturovací tužka na rty se štětečkem a ořezávátkem Phyto-Lèvres Perfect (Lipliner) 1
Sisley Konturovací tužka na rty se štětečkem a ořezávátkem Phyto-Lèvres Perfect (Lipliner) 1,2 g Sweet Coral
872