Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 0+ Vanilla

1212 

Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 0+ Vanilla zboží dodává Sisley je k dostání levně a pohodlně online. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 0+ Vanilla aktuálně za 1212 Kč.

Katalogové číslo: 3473311805683 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 0+ Vanilla od skvělého a známého výrobce Sisley je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Odhalte pleť, která vypadá okamžitě zářivě a bezchybně. Tekutý make-up bez obsahu oleje s dlouhotrvající, lehkou a snadno roztíratelnou texturou nabízí velmi přirozený sametový povrch a střední krytí. Obsažený extrakt z pohankových semen působí jako ochrana proti znečištění, zatímco výtažky z květů slézu a gardénie dodávají hydrataci a pohodlí pro svěží pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311805683
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 3 Natural
Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 0+ Vanilla
1212