Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 1+ Ecru

1149 

Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 1+ Ecru od skvělého a známého výrobce Sisley je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 1+ Ecru stojí ted u nás 1149 Kč.

Katalogové číslo: 3473311805775 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 1+ Ecru od značky s dlouholetou tradicí Sisley – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Odhalte pleť, která vypadá okamžitě zářivě a bezchybně. Tekutý make-up bez obsahu oleje s dlouhotrvající, lehkou a snadno roztíratelnou texturou nabízí velmi přirozený sametový povrch a střední krytí. Obsažený extrakt z pohankových semen působí jako ochrana proti znečištění, zatímco výtažky z květů slézu a gardénie dodávají hydrataci a pohodlí pro svěží pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311805775
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 3 Natural
Sisley Rozjasňující tekutý make-up (Phyto-Teint Ultra Éclat Make-up) 30 ml 1+ Ecru
1149