Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 3 Sparkling Brown

840 

Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 3 Sparkling Brown od spolehlivého výrobce Sisley – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 3 Sparkling Brown výhodně za skvělou cenu 840 Kč.

Katalogové číslo: 3473311874221 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 3 Sparkling Brown od výrobce se skvělou pověstí Sisley , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof je automatická vysunovací tužka s integrovaným ořezávátkem, která nabízí snadnou aplikaci a zaručuje dokonale tenkou linku s extrémní přesností. Obsažené látky pečují o jemnou pokožku očních víček, je dlouhotrvající – odolává dešti, vlhkosti, teplu, slzám, potu a kožnímu mazu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311874221
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující, Dlouhotrvající”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0
Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 3 Sparkling Brown
840