Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 5 Sparkling Blue

795 

Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 5 Sparkling Blue od výrobce s mnohaletou tradicí Sisley je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 5 Sparkling Blue výhodně za 795 Kč.

Katalogové číslo: 3473311874245 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 5 Sparkling Blue od výrobce s dlouholetou historií Sisley lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof je automatická vysunovací tužka s integrovaným ořezávátkem, která nabízí snadnou aplikaci a zaručuje dokonale tenkou linku s extrémní přesností. Obsažené látky pečují o jemnou pokožku očních víček, je dlouhotrvající – odolává dešti, vlhkosti, teplu, slzám, potu a kožnímu mazu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311874245
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující, Dlouhotrvající”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0
Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 5 Sparkling Blue
795