Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 6 Mystic Purple

840 

Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 6 Mystic Purple od známé značky Sisley je právě teď za super cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 6 Mystic Purple ve slevě pouze nyní za 840 Kč.

Katalogové číslo: 3473311874252 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 6 Mystic Purple od výrobce s dobrým jménem Sisley je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof je automatická vysunovací tužka s integrovaným ořezávátkem, která nabízí snadnou aplikaci a zaručuje dokonale tenkou linku s extrémní přesností. Obsažené látky pečují o jemnou pokožku očních víček, je dlouhotrvající – odolává dešti, vlhkosti, teplu, slzám, potu a kožnímu mazu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311874252
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující, Dlouhotrvající”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0
Sisley Voděodolná tužka na oči Phyto-Khol Star Waterproof (Stylo Liner) 0,3 g 6 Mystic Purple
840