SOFTdent ECO mezizubní kartáček – L MIX, 10 ks

129 

SOFTdent ECO mezizubní kartáček – L MIX, 10 ks od značky SOFTdent je právě nyní na našich stránkách v akci. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. SOFTdent ECO mezizubní kartáček – L MIX, 10 ks výhodně za super cenu 129 Kč.

Katalogové číslo: 8594027314667 Kategorie: , , Štítek:

Popis

SOFTdent ECO mezizubní kartáček – L MIX, 10 ks od značky s dobrým jménem SOFTdent je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Mezizubní kartáčky jsou určeny k dokonalému vyčištění mezizubních prostor a preventivně chrání před nemocněním paradontózou. Efektivně čistí a odstraňuje plak z těžko dostupných prostor, zubních můstků a ortodontických přípravků. Kartáček má zahnutou rukojeť pro snadnější přístup k mezizubním prostorám . Tento konkrétní mezizubní kartáček disponuje velikostí 0,6 mm. Balení nabízí 10 mezizubních kartáčků SOFTdent . Postarejte se o své zuby i dásně a dopřejte si pocit dokonalé čistoty.

 

Informace o produktu

  • Značka: SOFTdent
  • EAN: 8594027314667
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Eko”}}.  . . . . . . . . .
SOFTdent ECO mezizubní kartáček - L MIX
SOFTdent ECO mezizubní kartáček – L MIX, 10 ks
129