Steve´s Stevův mycí gel na obličej Steve`s Face Wash 100 ml

179 

Steve´s Stevův mycí gel na obličej Steve`s Face Wash 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Steve´s je k dostání za výborné peníze. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Steve´s Stevův mycí gel na obličej Steve`s Face Wash 100 ml – nakoupíte u nás nyní za 179 Kč.

Popis

Steve´s Stevův mycí gel na obličej Steve`s Face Wash 100 ml od známého výrobce Steve´s lze nakoupit u nás za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Stevův mycí gel na obličej důkladně vyčistí pleť a zbaví ji přebytečného mazu. Obličej zmatní a eliminuje tak lesk. Máš obličej? Tak sis vybral dobře. Tenhle mycí gel ti pomůže ho vyčistit a zbavit přebytečnýho mazu, aby ses neleskl jak psí kulky. Nebuď mastnej, buď matnej. Buď jako Steve. Kolik? Tak trošku, to odhadneš Kam? Na mokrý obličej, pořádně namydlit Jak často? Jednou denně. Ráno nebo večer, jak se ti to hodí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Steve´s
  • EAN: 8594191206355
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť smíšená”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}.  . . . . . . . . .
Steve´s Stevův mycí gel na obličej Steve`s Face Wash 100 ml
Steve´s Stevův mycí gel na obličej Steve`s Face Wash 100 ml
179