Tenga Pánský masturbátor Original Vacuum Cup Hard

241 

Tenga Pánský masturbátor Original Vacuum Cup Hard od kvalitní značky Tenga je právě teď za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Tenga Pánský masturbátor Original Vacuum Cup Hard stojí u nás 241 Kč.

Katalogové číslo: 4570030972548 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Tenga Pánský masturbátor Original Vacuum Cup Hard od dodavatele s dlouholetou historií Tenga , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Tvrdší a drsnější zkušenost z opravdu hlubokého orálního sexu. Obepne vás skutečně těsně a bude sát tak intenzivně jak jen budete chtít. Pevnější materiál pro ty, kteří to mají raději “drsněji”. Speciální ventil vytvoří virtuální vakuum uvnitř masturbátoru a dá vám tak úžasný pocit skutečného sání. Mlaskavé zvuky tento pocit ještě umocní a vy si budete připadat, jako by jste si právě užíval skutečný, tvrdý a velmi hluboký orální sex.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tenga
  • EAN: 4570030972548
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Tenga Pánský masturbátor Original Vacuum Cup Hard
Tenga Pánský masturbátor Original Vacuum Cup Hard
241