Thomas Kosmala Arabian Passion – EDP 100 ml

3799 

Thomas Kosmala Arabian Passion – EDP 100 ml od skvělého výrobce Thomas Kosmala lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Thomas Kosmala Arabian Passion – EDP 100 ml v akci za 3799 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110518 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala Arabian Passion – EDP 100 ml od známé značky Thomas Kosmala je u nás k dostání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Arabian Passion od značky Thomas Kosmala je unikátní parfémová voda pro muže i ženy. Tradiční tóny sladce kořeněného šafránu a kardamomu jsou kombinovány v srdci vůně s pačuli, růží a olibanem – navozují kouřový, ale svěží první dojem. Luxusní oud, ambra a santalové dřevo završují dřevitý základ a vytvářejí orientální moderní klasiku. Vůně se hodí pro každodenní nošení, ale dokonale zaujme i při zvláštních příležitostech a perfektně se hodí k tomu, aby se stala charakteristickou vůní nositele se svými pečlivě vyváženými klasickými a moderními aspekty. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Parametry produktu

  • Značka: Thomas Kosmala
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 5060412110518
  • parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , růže, olibanum”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, santalové dřevo, agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}
Thomas Kosmala Arabian Passion - EDP 100 ml
Thomas Kosmala Arabian Passion – EDP 100 ml
3799