Tierra Verde Voňavý domov – sada pro tvoření s esenciálními oleji

1009 

Tierra Verde Voňavý domov – sada pro tvoření s esenciálními oleji od výrobce s mnohaletou tradicí Tierra Verde je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Tierra Verde Voňavý domov – sada pro tvoření s esenciálními oleji k sehnání zrovna v akci za 1009 Kč.

Katalogové číslo: 8595691814323 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tierra Verde Voňavý domov – sada pro tvoření s esenciálními oleji zboží dodává Tierra Verde lze pořídit u nás za příznivou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Voňavý domov – sada pro tvoření s esenciálními oleji obsahuje: Esenciální olej BIO Eukalyptus Esenciální olej BIO Pomeranč Esenciální olej BIO Tea Tree Esenciální olej BIO Lavandin Esenciální olej BIO Citron Esenciální olej BIO Máta Esenciální olej BIO Cedr Prázdnou lahvičku 10 ml s kapátkem Prázdnou lahvičku 100 ml s rozprašovačem Tekuté mýdlo bez vůně (skleněná lahvička 230 ml) Biku – jedlou sodu (pap. sáček 250 g) Přelepky pro snadnější označení vašich výtvorů Brožura Průvodce voňavým domovem

 

Informace o produktu

  • Značka: Tierra Verde
  • EAN: 8595691814323
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
Tierra Verde Voňavý domov - sada pro tvoření s esenciálními oleji
Tierra Verde Voňavý domov – sada pro tvoření s esenciálními oleji
1009