Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 200ml – Kondicionér pro hnědé a červené vlasy

129 

Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 200ml – Kondicionér pro hnědé a červené vlasy od spolehlivé značky Tigi je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 200ml – Kondicionér pro hnědé a červené vlasy stojí ted u nás 129 Kč.

Katalogové číslo: 615908423136 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 200ml – Kondicionér pro hnědé a červené vlasy od přední značky Tigi , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Kondicionér pro hnědé a červené vlasy, který zabraňuje vyblednutí barev a vysušení vlasů. Vaše vlasy zůstanou zářivé, jemné a chráněné před UV zářením. Mandlový olej vytváří kolem vlasového vlákna mikrojemnou ochranou vrstvu, která odpuzuje vodu, pečující bambucké máslo dodává výživu a jemnost, vitamín E bojuje proti předčasnému stárnutí a keratin vyplňuje poškozená místa a a předchází tak dalšímu lámání vlasů. Mléčné kyseliny snižují PH vlasového vlákna a uzavírají ho.
 
Použití: Do umytých vlhkých vlasů zapracujte přiměřené množství kondicionéru, nechejte 3-5 minut působit a poté dobře vypláchněte.

TIGI BED HEAD
Inovativní řada Tigi Bed Head je pro všechny, kteří se cítí mladí srdcem a rádi experimentují. Bed Head je jednou z nejpopulárnějších britských kadeřnických značek. Okamžité výsledky, pestrá škála parfemace a především funkční výrobky, které dokáží vše, ať už chcete vyživit, zpevnit, natočit nebo zformovat jsou základem úspěchu této značky.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Tigi
  • EAN: 615908423136
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Tigi Bed Head.  . . . . . . . . .
Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 200ml - Kondicionér pro hnědé a červené vlasy
Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 200ml – Kondicionér pro hnědé a červené vlasy
129