Togethair Meet The Sun Kit – Letní set

1090 

Togethair Meet The Sun Kit – Letní set od výrobce Togethair je k dostání výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Togethair Meet The Sun Kit – Letní set – nyní pořídíte za super cenu 1090 Kč.

Katalogové číslo: 8002738192295 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Meet The Sun Kit – Letní set od tohoto výrobce Togethair , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Řada produktů na vlasy a tělo zajistí správnou péči a ošetření během letních měsíců. 
 
Balení obsahuje: 

LOW SHAMPOO 200 ml
MILKY OIL SPRAY 125 ml
THE SUN BATH After Sun Body Shower Gel 200 ml

 
LOW SHAMPOO 
Lehký krém určený k rychlému umytí a ošetření vlasů zároveň. Přípravek je založen na krémové, nepěnivé bázi bez obsahu sulfátů. Výtažek z mexického bio kaktusu poskytuje ochranu vlasům vystaveným slunci, větru, soli a chloru. 
 
Aktivní složky: 

výtažek z mexického bio kaktusu 

 
Použití: Přípravek vmasírujte do mokrých vlasů po celé jejich délce, rozčesejte a nechejte pár minut působit. Poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. 
 
MILKY OIL SPRAY 
Spolehlivou ochranu před UVA a UVB zářením a působením dalších vlivů, jako jsou vítr, sůl nebo chlor, poskytuje vlasové mléko ve spreji. Kombinace výtažku z mexického bio kaktusu, arganového oleje a mandlí zaručují nejen skvělý ochranný efekt, ale zároveň potřebnou hydrataci. 
 
Aktivní složky: 

výtažek z mexického bio kaktusu
arganový olej
mandle

 
Použití: Před aplikací lahvičku protřepejte. Následně nastříkejte na suché či vlhké vlasy a nechejte volně uschnout. 
 
THE SUN BATH After Sun Body Shower Gel 
Tělový sprchový gel, který zajistí důkladné ošetření a ochranu pokožky po pobytu na slunci. Přispívá taktéž k jejímu zklidnění a správné hydrataci a zanechává ji dokonale hebkou a jemnou. 
 
Aktivní složky: 

Probiosunfactor 2.0
Aloe Vera

TOGETHAIR
Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých díků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738192295
  • Další vlastnosti: Objem 2 x 200 ml, 1 x 125 ml. Typ vlasů Letní řada.  . . . . . . . . .
Togethair Meet The Sun Kit - Letní set
Togethair Meet The Sun Kit – Letní set
1090