Togethair Sea Force Mineral Pack 250ml – Remineralizační vlasová maska

525 

Togethair Sea Force Mineral Pack 250ml – Remineralizační vlasová maska od tohoto výrobce Togethair je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Togethair Sea Force Mineral Pack 250ml – Remineralizační vlasová maska levně za cenu 525 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195388 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Sea Force Mineral Pack 250ml – Remineralizační vlasová maska od tohoto výrobce Togethair je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Při použití remineralizační vlasové masky dochází nejen k intenzivní výživě vlasové pokožky, ale také k obnově a posílení celého vlasového vlákna. Kombinace extraktu z mikrořasy, mořské vody a amino ceramidů poskytne zároveň potřebnou hydrataci. 
 
Aktivní složky: 

Coralsol – extrakt z mikrořasy
mořská voda
amino ceramidy

 
Použití: Masku je možné použít před i po umytí vlasů. 
V prvním případě naneste masku do suchých vlasů a vlasové pokožky, jemně vmasírujte, nechejte působit 5-10 minut a následně důkladně opláchněte. Pokračuje poté v mytí obvyklým způsobem. 
Ve druhém případě aplikujte masku po umytí vlasů po celé jejich délce, taktéž nechejte působit 5-10 minut a poté důkladně opláchněte.

TOGETHAIR
Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195388
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Proti padání.  . . . . . . . . .
Togethair Sea Force Mineral Pack 250ml - Remineralizační vlasová maska
Togethair Sea Force Mineral Pack 250ml – Remineralizační vlasová maska
525