Togethair Shine Blonde Elixir 90ml – Rozjasňující elixír na plavé, odbarvené a bílé vlasy

609 

Togethair Shine Blonde Elixir 90ml – Rozjasňující elixír na plavé, odbarvené a bílé vlasy od značky s dlouholetou tradicí Togethair , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Togethair Shine Blonde Elixir 90ml – Rozjasňující elixír na plavé, odbarvené a bílé vlasy aktuálně zrovna za 609 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370561 Kategorie: , Štítek:

Popis

Togethair Shine Blonde Elixir 90ml – Rozjasňující elixír na plavé, odbarvené a bílé vlasy od společnosti se zárukou kvality Togethair lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Bezoplachová péče nabízí ochranný a rozjasňující účinek pro plavé, odbarvené, bílé či šedé vlasy. Přípravek obsahuje čisté pigmenty, které eliminují výskyt žlutých odstínů, a naopak podporují vyniknutí neutrálních a studených tónů. Zároveň výrazně usnadňuje rozčesávání, mimořádně pečuje o zdraví a kvalitu vlasů a zanechává je příjemně hebké a lesklé. Jedná se o dermatologicky testovaný, veganský produkt. 
 
Aktivní složky: 

Arganový olej – zajistí hydrataci vlasového vlákna do jeho hloubky. 
UV filtry – brání vlasy před nežádoucím působením okolních vlivů. 

 
Použití: Před použitím přípravek protřepejte. Naneste na vlhké vlasy po použití masky, a sice po celé délce až do konečků. Neoplachujte. Pokračujte ve vysušení a další úpravě vlasů. 

TOGETHAIR
Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370561
  • Další vlastnosti: Objem 90 ml. Typ vlasů Blond vlasy.  . . . . . . . . .
Togethair Shine Blonde Elixir 90ml - Rozjasňující elixír na plavé
Togethair Shine Blonde Elixir 90ml – Rozjasňující elixír na plavé, odbarvené a bílé vlasy
609