Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml

2734 

Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml od značky s dlouholetou historií Valentino je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml – nyní pořídíte od 2734 Kč.

Katalogové číslo: 3614273261401 Kategorie: , Štítek:

Popis

Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml od této přední společnosti Valentino , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Born In Roma Donna Yellow Dream od Valentina je vůní roku 2021. Adut Akech a Anwar Hadid jsou tvářemi nového parfémového příběhu inspirovaného jedinečnou krásou Říma. Pár se setkává v jedné z kvetoucích zahrad Říma a začíná nová kapitola vůně. Valentino Born In Roma Donna Yellow Dream je vyznáním nespoutané a vášnivé lásky.

 

Parametry produktu

  • Značka: Valentino
  • Kategorie: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • EAN: 3614273261401
  • parametry {“hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, liči”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pivoňka, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}
Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream - EDP 100 ml
Valentino Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream – EDP 100 ml
2734