Village Candle Vonná svíčka ve skle Dark Berries & Cedar 396 g

396 

Village Candle Vonná svíčka ve skle Dark Berries & Cedar 396 g od našeho známého výrobce Village Candle lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Village Candle Vonná svíčka ve skle Dark Berries & Cedar 396 g právě nyní za skvělou cenu 396 Kč.

Katalogové číslo: 602406648215 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Village Candle Vonná svíčka ve skle Dark Berries & Cedar 396 g od společnosti s výborným jménem Village Candle je k dostátní teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Dekorativní vonná svíčka ve skleněné dóze s víčkem a třemi knoty s plnou vůní švestek a tmavých bobulí, která se snoubí se zemitými tóny pačuli a cedrového dřeva. Jak zajistit dostačující plamen svíčky: hlavní příčinou malého plamínku je nízká hladina kyslíku uvnitř svíčky. Může se proto zdát, že svíčka nehoří správně. Ujistěte se proto, že vosk se vždy rozehřeje až do okrajů. Vosk nevylévejte a knoty nezastřihujte. Při dodržení tohoto doporučení po dostatečně dlouhou dobu se hladina kyslíku postupně obnoví a plamínek bude opět hořet jasně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Village Candle
  • EAN: 602406648215
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Village Candle Vonná svíčka ve skle Dark Berries & Cedar 396 g
Village Candle Vonná svíčka ve skle Dark Berries & Cedar 396 g
396