Village Candle Vonná svíčka ve skle Here Comes Santa 602 g

458 

Village Candle Vonná svíčka ve skle Here Comes Santa 602 g od známého předního výrobce Village Candle . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Village Candle Vonná svíčka ve skle Here Comes Santa 602 g právě nyní za bezkonkurenční cenu 458 Kč.

Katalogové číslo: 602406648970 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Village Candle Vonná svíčka ve skle Here Comes Santa 602 g od značky s dobrým jménem Village Candle lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Girlandy z borovicových větviček visící nad krbem, čerstvě dopečené skořicové sušenky chladnoucí na plechu, sváteční dekorace z dětství, domovy naplněné láskou a veselím – to vše tvoří vánoční atmosféru, nepostradatelnou při čekání na Santu. Svíčka s vůní cedrového dřeva, kardamonu, levandule a tisu. Dekorativní vonná svíčka ve skleněné dóze s víčkem a dvěma knoty. Jak zajistit dostačující plamen svíčky: hlavní příčinou malého plamínku je nízká hladina kyslíku uvnitř svíčky. Může se proto zdát, že svíčka nehoří správně. Ujistěte se proto, že vosk se vždy rozehřeje až do okrajů. Vosk nevylévejte a knoty nezastřihujte. Při dodržení tohoto doporučení po dostatečně dlouhou dobu se hladina kyslíku postupně obnoví a plamínek bude opět hořet jasně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Village Candle
  • EAN: 602406648970
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Village Candle Vonná svíčka ve skle Here Comes Santa 602 g
Village Candle Vonná svíčka ve skle Here Comes Santa 602 g
458