Village Candle Vonná svíčka ve skle Spiced Pumpkin 397 g

383 

Village Candle Vonná svíčka ve skle Spiced Pumpkin 397 g od našeho známého výrobce Village Candle je u nás za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Village Candle Vonná svíčka ve skle Spiced Pumpkin 397 g – nyní získáte od 383 Kč.

Katalogové číslo: 602406801375 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Village Candle Vonná svíčka ve skle Spiced Pumpkin 397 g od společnosti s výborným jménem Village Candle je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Dekorativní vonná svíčka s vůní pravého a jedinečného dýňového koláče s troškou skořice, muškátového oříšku a zázvoru. Pojďte si zapálením této svíčky upéct ten nejameričtější koláč ze všech. Nechte se oslnit tím nejzářivějším koláčem pod sluncem, proti zimní depresi je to ten nejlepší lék. Jak zajistit dostačující plamen svíčky: hlavní příčinou malého plamínku je nízká hladina kyslíku uvnitř svíčky. Může se proto zdát, že svíčka nehoří správně. Ujistěte se proto, že vosk se vždy rozehřeje až do okrajů. Vosk nevylévejte a knoty nezastřihujte. Při dodržení tohoto doporučení po dostatečně dlouhou dobu se hladina kyslíku postupně obnoví a plamínek bude opět hořet jasně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Village Candle
  • EAN: 602406801375
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”}}.  . . . . . . . . .
Village Candle Vonná svíčka ve skle Spiced Pumpkin 397 g
Village Candle Vonná svíčka ve skle Spiced Pumpkin 397 g
383